Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Beauty and the Beast: The Enchanted ChristmasRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5