Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0