Series
Ratings
18- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0