Titles you rated
Drunken Master IIRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
CriminalRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
HannaRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Street KingsRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 2.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5