Titles you rated
LoganRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
UnleashedRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0- Battle Royale 3DRated ★ 2.5
DinosaurRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 4.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 3.0
The Angry Birds MovieRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
The BFGRated ★ 2.0