Series
Ratings
121
I Live AloneRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- 혼술남녀 시즌2Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0