Movies
Ratings
99
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0