Series
Ratings
36
SignRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0