Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0