Series
Ratings
123
Black MirrorRated ★ 2.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 3.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 1.5
Doctor WhoRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5- Kamen Rider BuildRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0
Slayers TryRated ★ 2.0