Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0