Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5