Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0