Series
Ratings
107
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 1.5
School 2013Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 1.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 3.0