Series
Ratings
96
Why Women KillRated ★ 3.5
#RemoloveRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0