Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5