Movies
Ratings
743
The PalaceRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
About SchmidtRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The NunRated ★ 5.0
BabelRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
CargoRated ★ 4.5
CargoRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0