Series
Ratings
50- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.0
Ode to Joy Season 2Rated ★ 4.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0