Titles you rated
SearchingRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
The Wolf's CallRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5