Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0