Series
Ratings
129
I Need RomanceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 0.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0