Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 2.5
TumbleweedRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0