Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0