Titles you rated
The VillainessRated ★ 0.5
LifeRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5