Series
Ratings
14
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5