Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 0.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0