Series
Ratings
12
Secret LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 0.5