Movies
Ratings
285
8 MileRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.0