Titles you rated
Lady BirdRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5