Titles you rated
RevelationRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kids are fineRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0