Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Skam Season 4Rated ★ 4.5
Skam Season 2Rated ★ 4.5
Skam Season 1Rated ★ 4.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5