Titles you rated
Art of FightingRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0