Movies
Ratings
200
The MaskRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0