Titles you rated
The FlashRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
The PreparationRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0