Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.0