Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Inside JobRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.5
Crimson TideRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 0.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0