Titles you rated
Black WidowRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.5
A Whisker AwayRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 2.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5