Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5