Series
Ratings
26
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5