Titles you rated
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Off To SchoolRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5