Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
SidewallsRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 1.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Bright StarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
The PostmanRated ★ 4.5
Lovers of the Arctic CircleRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 0.5
Before SunsetRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0