Series
Ratings
29
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Meteor GardenRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0