Titles you rated
AnnihilationRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
ZoeRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 1.5
Lady BirdRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
NewnessRated ★ 3.0
I Am Heath LedgerRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.5