Movies
Ratings
322
Green BookRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Magic MikeRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5