Series
Ratings
12
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5