Titles you rated
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0