Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 5.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5