Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 0.5
New TrialRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0