Titles you rated
Roman HolidayRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 1.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5