Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5